Haber

Mesa’dan “24 Ay Vadeye Sıfır Faiz” Kampanyası!

55 yıldır inanç ve kaliteyi inşa eden Mesa, İstanbul Anadolu yakasındaki Mesa Panorama Maltepe projesinde sınırlı sayıda daire için %1 KDV avantajıyla 24 ay %0 faizle ödeme kampanyasına başladı. .

Türkiye’de tünel kalıp teknolojisini üreten ve uygulayan ilk marka olan Mesa kalitesiyle inşa edilen Mesa Panorama Maltepe, hem güvenli hem de ferah bir yaşam sunuyor.

Kampanya, detaylı mimarisi, ileri mühendislik gerektiren yüksek katlı yaşamı, konforlu metrekareleri, kara, deniz ve hava yoluyla tüm ulaşım hatlarına ulaşım kolaylığı ile Maltepe’de yer alan Mesa Panorama’da sınırlı sayıda daire için geçerlidir. merkezi konumu.

Nefes kesen adalar manzarasına sahip Mesa Panorama Maltepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekarelerdeki daireleriyle şehrin tüm olanaklarına sahip bir noktada yer alıyor. Ayrıca çocukların ve ailelerin güvenle vakit geçirebilecekleri sosyal alanlarda; Kapalı ve açık oyun alanları, açık yüzme havuzu, geniş meydanların yanında sessiz avlu, aromatik hobi bahçesi, yürüyüş ve spor alanları projeyi diğerlerinden ayırıyor.

Sınırlı sayıda daire için geçerli olacak sıfır faizli 24 ay ödeme kampanyası fırsatları hakkında bilgi almak için: mesapanorama.com ve 444 9 366.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kula.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu