Yaşam

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz İlk Hafta Kim Kazandı? 10 Mart Zuhal Topal İle Yemek Yiyoruz Ödülünü Kim Kazandı?

TV8 ekranlarının sevilen lezzet programı Zuhal Topal ile hafta içi her gün saat 16.00’da izleyicisi önünde Yiyoruz. Her hafta 5 yarışmacı 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olmak için mutfaklarında en özel menülerini hazırlıyor. Her gün başka bir yarışmacının evinde lezzetli yemeklerin yenildiği yarışmada rekabet hiç bitmiyor. Zuhal Topal’ın ev sahipliğinde düzenlenen yarış programında bu haftanın birincisi merak konusu oldu. Pekala, bu hafta kim kazandı, büyük ödülü kim kazandı Zuhal Topal ile Akşam Yemeği’ndeyiz?

Detaylar burada

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz, hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Sevilen yarış programının 10 Mart Cuma günü ekrana gelen bölümünde haftanın kazananı belli oldu!

Bu haftanın son yarışmacısı Burak Bey oldu. Burak Bey hazırladığı menü ile misafirlerini ve izleyicilerini evinde ağırladı.

Yemekte bu hafta Zuhal Topal ile kimler yarıştı?

Zuhal Topal ile Yemek yarışında bu hafta her gün bir başka yarışmacının evine misafir olduk. Birbirinden iddialı yarışmacılar, hafta boyunca en özel menüleri ile evlerinin mutfağında hünerlerini sergilediler. Bu haftanın yarışmacıları şunlardı:

  • 1. Gün: Birsen Özgür Ünkaya

  • 2. Gün: Serdar Hanifi Sökmen

  • 3. Gün: Meryem Çakmak

  • 4. Gün: Sinem Telli

  • 5. Gün: Burak Çelik

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz, büyük ödül ne?

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programı bir hafta boyunca sırasıyla 5 yarışmacının evinde gerçekleştiriliyor. Yarışmacılar kendi menülerini belirleyerek hazırladıkları menüleri misafirlerine sunarlar. Her haftanın son yarışmacısı Cuma günü konuklarını ağırlıyor ve haftanın birincisi bir gün belli oluyor.

Puanlama: Her yarışmacı için diğer 4 yarışmacı ve sunucu Zuhal Topal tarafından yapılır. Yarışmacılardan ve sunucudan en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülü kazanır.

Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz programının büyük ödülü 50 bin TL!

Her hafta Cuma günü belirlenen kazanan 50 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor.

10 Mart’ta Zuhal Topal ile Yemek Yiyoruz’un bu haftaki kazananı kim oldu?

Hafta içi her gün saat 16.00’da yayınlanan yarışmada kazanan kesinlikle haftanın ismi oldu. Bu haftaki yarışmanın birincisi ve 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi Burak Çelik. Güncel puan durumu şu şekilde:

  • Burak Bey’in haftanın toplam puanı: 36 puan

  • Haftanın ikinci günü Birsen Hanım’ın toplam puanı 32 oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu