Haber

Ürdün ve Bahreyn ekonomik işbirliği anlaşması imzaladı

Ürdün ve Bahreyn Arasında ekonomiişbirliği anlaşması imzalandı.

Ürdün resmi ajansı PETRA’nın haberine göre, Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınma için Entegre Sanayi Paydaşları Yüksek Komitesi’nin 3’üncüsü toplantısı, Başbakan Beşir el-Hasavne başkanlığında başkent Amman’da gerçekleştirildi.

Ürdün, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn sanayi bakanlarının katıldığı toplantı kapsamında Ürdün Ekonomik Projeler Geliştirme Ajansı ve Bahrain Export Company ortak iş birliği anlaşması imzaladı.

Ürdün Ekonomik Projeleri Geliştirme Kurumu CEO’su Abdulfettah al-Kayid, anlaşmanın önümüzdeki dönemde iki kurum arasında özel sektöre hizmet edecek geniş çalışma alanları oluşturacağını ve bu kapsamda bilgi paylaşımının artacağını kaydetti. küçük ve orta ölçekli işletmelerin ortasındaki paydaş hacminin artmasına yardımcı olacak şekilde sağlanabilir.

Anlaşma ile özel seksiyona sağlanan takviye formülleri hakkında bilgi ve uzmanlığın paylaşılması, çeşitli etkinliklerle her iki ülkenin hizmet ve eserlerinin sunumunun önünün açılması ve potansiyele sahip çalışmaların tespit edilmesi amaçlanıyor. ve katılım ve ticaret alışverişi için fırsatlar.

torbalihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu