Haber

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın Romantik Dansı Arkadaşlarının Düğününe Damga Vurdu

Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti bildiğiniz gibi bir süredir ‘maşallah’ diyeceğimiz bir ilişki içerisindeydi. Başlangıçta herkesten uzakta romantik bir bağ kursalar da daha sonra tüm dergilerin ve sosyal medyanın konuşulan konusu haline geldiler. Dün akşam arkadaşlarının düğününe birlikte katılan çift, romantik anlarıyla adeta gelin ve damadın şovunu çaldı!

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, mart ayından bu yana romantik bir ilişki içinde.

Başlangıçta bunu baş başa yaşamak isteseler de 6 Mart’ta birlikte yaptıkları Paris tatilinden döndüklerinde havaalanında dergi üyelerinin kameralarına yakalandılar. Tabii ki gittikleri Coldplay konserinin görüntüleri de diyebiliriz. Haziran ayında birlikte olmak her şeyin başlangıcıydı.

Daha sonra sosyal medya paylaşımlarından çekinmeyen ve sürekli birlikte görüldükleri için çiftin ilişkileri hızla devam ediyor.

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın fotoğrafları ikilinin hayranlarını oldukça sevindiriyor.

Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerinin aileleriyle vakit geçirdiklerini de görüyoruz.

Etkinliklere, düğünlere, organizasyonlara birlikte katılırken gördüğümüz çifte zaman zaman Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ve eşi Caner Yıldırım da dahil oluyor.

Çift, dün akşam Hande Erçel’in avukatı ve arkadaşı Dilara Sasa’nın düğününe birlikte katıldı.

Hande Erçel, arkadaşının düğününde ilk dansını “Mutlulukların en güzeli seninle olsun Cacam” yazarak paylaştı.

Düğüne katılan misafirlerin hikaye ve paylaşımlarında Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın romantik dansları gelin ve damadın önüne geçti!

Bir direğin arkasında Simge’nin Aşkın Olayım müziği çalarken, Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın romantik bir şekilde dans ettiği anlar da gözden kaçmadı. Hatta hayranlar ikilinin doğrudan videodan göründüğü alanı bile kırptı.

İşte Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın aşkta herkesi geride bıraktığı o anlar.

Bu daha yakın görüntü. Hep mutlu olsunlar, ne diyelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu