Haber

Bir Zamanlar Memati’nin Sevgilisiydi! Kurtlar Vadisi dizisinin Gamze’si Didem Taşlan sansasyon yarattı!

Bir dönemin popüler dizisi Kurtlar Vadisi’nin üzerinden tam 18 yıl geçti. Oyuncularının bir kısmı farklı kariyerlere yönelirken, bir kısmı da oyunculukta büyük adımlar attı. Bir zamanlar Memati’nin sevgilisi olan Gamze’ye hayat veren Didem Taşlan’ın son hali görenleri şaşırttı!

Bir döneme damgasını vuran ve 2 dönem yayınlansa da hala izlenen Kurtlar Vadisi’nin üzerinden yaklaşık 18 yıl geçti.

Racon kesimleriyle ünlü mafya dizisinin de pek çok hayranı vardı. Dizinin bazı bölümlerinin gerçek hayattan sahneler içermesi ve dizi yayınlandıktan sonra bazı olayların gerçek hayatta yaşanması herkesi şaşırttı.

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Necati Şaşmaz, Mahsus Namal, Selçuk Sistem, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun gibi isimleri hafızalarımıza kazınan başarılı oyuncular yer aldı.

Yayın sırasında Polat Alemdar’ın adamlarından Memati’nin sevgilisini oynayan Gamze Güneş önemli karakterlerden biriydi. Memati ile Gamze arasındaki diyaloglar sık ​​sık gündeme geliyor.

Gamze Güneş karakterine hayat veren Didem Taşlan’ın son hali sosyal medyada çok konuşuldu!?

Yeni imajıyla hayranlarının beğenisini kazandı. Saç rengindeki değişim ve küçük estetik dokunuşlar aslında yıllarca sürecek gibi görünüyor.

49 yaşındaki güzel oyuncu, aradan geçen 18 yıla rağmen güzelliğini koruyor.

Son olarak Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde rol alan ünlü isim, sosyal medyada sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Didem Taşlan’ın değişimini nasıl buldunuz? Yorumları bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu