Haber

Yaşar Türk, ‘Odak Nokta’ya konuk oldu… MHP bu dönem yola çıkacak

BURSA (İGFA) – MHP Bursa 1. Bölge 3. Adayı Yaşar TürkİGF TV ve Hepsi Duysun TV’nin ortak yayınında yer alan Odak Noktası programına konuk oldu.

Türk, moderatörlü Merve Özdemir ÇevikIGF Genel Lideri ve Baş Editörü Herkes Duyuyor mesut demir‘ın sorularını yanıtladı.

ANKET HAVADA UÇUYOR AMA… GERÇEK ANKET İNSANLARIN İÇİNDE!

Saha çalışmalarında gözlemlediklerinden bahseden Yaşar Türk, MHP’nin ülkenin sorunlarını çözecek bir söylemle sahada olduğunu anlattı. Olumlu duygularla karşı karşıya kaldıklarına işaret eden Türk, “Vatandaşlarımız bize ‘Siz bu ülkenin çimentosusunuz’ diyor.

“DAĞIN VE OVANIN SAHİBİ BİZ

MHP’nin tarım, turizm ve ulaşım projelerini değerlendiren Yaşar Türk, Bursa’nın dağlık bölgesi için yol ve ulaşım sorununun bir an önce çözülmesinin önemine vurgu yaptı. MHP’nin hem dağı hem de ovayı koruduğunu belirten Türk, “Öncelikle bölgemizde doğal yaşam alanı var. En büyük sorun tünel ve yol sorunu. Kalkınma için hayvancılık alanı açılarak hayvancılık alanı oluşturulabilir. Orhaneli, Harmancık ve Keles arasında bir sanayi sitesi olan yol yapılabilir” dedi.

“MHP; BU DÖNEM BÜYÜYECEK, BİZİ GÜLÜMÜZÜ YAŞATACAK”

14 Mayıs’ta herkesin kendi sandığına sahip çıkması gerektiğini savunan Yaşar Türk, “Bu dönem MHP bizi yetiştirerek yüzümüzü güldürecek. Bu da yüzümüzü güldürecek olan vatandaşlarımız olacak. En azından alacağız.” Bursa’dan 5 milletvekili, “İhtiyacımız olduğunu belirten seçmenlerimiz var. Oy sandıklarını havaya uçuracağız. Bu seçim, var olmakla yok olmak arasında bir seçim olacaktır. Hem bölgenin hem de Bursa’nın bize sahip çıkacağını düşünüyorum” dedi.

erbaaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu