Teknoloji

Redfall Karakter Tanıtımları: Devinder Crousley

Redfall karakter tanıtımları tam gaz devam ediyor. Şimdiye kadar Layla Ellison, Jacob Boywer ve Remi de la Rosa karakterlerini tanıdık. Şimdi sıradaki Devinder Crousleyorada.

Redfall Karakter Tanıtımları Devinder Crousley’i Sahneye Taşıyor

Devinder bir yazar ve efsanevi bir hayvan avcısı olur. Bire bir mucit de diyebiliriz. Gizemli ve kaçınılmaz bir fenomenden kaçarken, kendisini vampirlerin istila ettiği Redfall kasabasında bulur. Ayrıca kendi envanterine sahiptir ve bu, kesintili analizler için silahlar üretmesini sağlar. Örneğin elektrikli mızrak veya atıldığında karakterin düştüğü yere ışınlanmasını sağlayan cihaz iki güzel örnek olarak sayılabilir. Gördüğünüz gibi ekibimizde kritik anlarda hayat kurtarabilen bir karakter var.

Devinder Crousley’in fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

2 Mayıs 2023 tarihinde PC ve Xbox Series için satışa çıkacak olan Redfall, ilk günden itibaren Game Pass hizmeti abonelerinin kullanımına sunulacak. Konsol sürümünde çıkış gününde sadece Quality modu bulunacağı için Series X’te 4K 30 FPS, Series S’de ise 1440p 30 FPS oynayabileceğiz. ileri bir tarih, 60 FPS akıcılığında oynamamıza izin verecek.

Minimum Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16GB RAM
  • Grafik Kartı: AMD RX 580 veya NV GTX 1070 (6 GB VRAM)
  • Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu