Haber

Muharrem İnce’ye ilişkin kaset iddialarına bir yorum daha İbrahim Kalın’dan: Millet İttifakı’nın işini kolaylaştırmaya çalışıyorlar

Muharrem İnce Hakkında sosyal medyada çıkan kaset iddiaları siyasi gündeme bomba gibi düştü. Kılıçdaroğlu ve Akşener cephesi, İnce ile ilgili tezleri sert bir dille reddederken, söz konusu paylaşımlara da tepki gösterdi. İnce ile ilgili paylaşımlara son tepki Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’dan geldi.

“İNCE’Yİ ADAYLIKTAN KAÇIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

CNN TÜRK canlı yayınına katılan Kalın, söz konusu olayla ilgili şunları söyledi: Bunlar seçmenin özgür iradesini kirleten söylemlerdir. Muharrem İnce’yi adaylıktan vazgeçirerek Millet İttifakı’nın işini kolaylaştırmaya çalışıyor.

“BU SİYASETTE OLMAMALI”

Muharrem İnce’nin mesajını gördüm burada çok haklı bir tepki var. Sayın İnce’ye kamuoyu üzerinden yapılan baskıların yanı sıra bu söylemler de ortaya atıldı. Siyasette asla yerleri olmamalı. Aklı başında olan bilinçli seçmenlerin bunlara itibar etmeyeceğini düşünüyorum ama bu tür prestij suikastları FETÖ’cüler tarafından yapılıyor.

“FETÖ’NÜN TÜRK SİYASETİNE VURDUĞU ZEHİRLER”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu