Yaşam

Kuruluş Osman 116.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı : Kuruluş Osman Son Bölüm Tek Parça izle

ATV’nin nefes kesen dizisi Kuruluş Osman dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Başrolünü Burak Özçivit’in oynadığı tarihi kurgu dizisi Kuruluş Osman geniş bir hayran kitlesine sahip. Bozdağ Sinema imzasını taşıyan dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kuruluş Osman son bölüm tek kesit tam ekran izle…

Kuruluş Osman son bölümde; Nayman gelince uçlar ateş yerine döner. Nayman doğal olarak vergi istiyor. Osman Bey ise bu duruma rağmen Nayman’a karşı bir ordu kurulmasını istiyor. Ordunun komutanı olacak.

İsmihan Sultan ve diğer beyler, Osman Bey’in isteklerine sıcak bakmazlar. Bu sırada Nayman, Kayı Obası’na geldi.

Osman Bey’in karşısına çıkan Nayman, Osman Bey’in net tavrını görür. Osman’ın aklında farklı bir plan vardır.

Bala Hatun ve diğerleri Frigg’i ele geçirdiler. Frigg’in yakalanmasıyla İsimhan Sultan ve Bengi Hatun’un ocağı alev aldı. Frigg konuşursa ikisi için de iyi bir şey olmayacak.

Frigg konuşursa İsimhan Sultan’ın Kayı’larla olan bağı tamamen kopacaktır.

Kuruluş Osman Son Bölümde Neler Oldu?

Osman Bey, Nayman tehlikesine karşı ne yapacak?

Osman Bey tehlikenin farkındadır. Beylere Nayman’ın topraklarına yaklaştığını tekrarlar. Nayman vatanlarını cehenneme çevirmeye geliyor. Osman Bey, Beyleri Nayman’a karşı birleşmeye ikna edebilecek midir?

Osman Bey askerden men edildi!

İsimhan Sultan ve Beylerin gündemi, Osman Bey’in birlik teklifidir. Karesi Bey’in Osman Bey’in teklifine ılımlı yaklaşması diğer beyler arasında hoşnutsuzluk yaratır. Aralarında anlaşmazlıklar çıkar. Nayman’a karşı bir ordu kurulmasına karar verildi. Ancak Osman Bey, İsimhan Sultan tarafından ordudan men edilir. Osman Bey’in sendikadan men edilmesine sebep olan konu nedir? Osman Bey’siz kurulan ordu, Nayman’a karşı etkili olabilecek midir?

Nayman’ın gözünde Komutan Osman Bey!

Nayman Extremes’e geldi. Nayman’ın İsimhan Sultan’a karşı tavrı herkesi şaşırtır çünkü Nayman, Osman Bey’i komutan olarak görmektedir. Nayman, Osman Bey’in nerede olduğunu sorgular. İsimhan Sultan ne cevap verecek?

Osman Bey vazgeçmiyor!

Osman Bey her şeye rağmen kendi oyununu kuruyor. Turgut Bey’i ve Alplerini etrafına toplar. Hedefi Nayman’dır. Osman Bey, Nayman’ın nökerini nasıl biçecek?

Orhan Bey’e şifa aranıyor

Orhan Bey’in durumu Kayı Obası’nda herkesi üzer. Orhan Bey’e şifa aranır. Bu sırada kampa gelen Bengi Hatun, ‘Orhan Bey yürüyemediği için direk Alaeddin Bey’in hakkı’ der. Bengi Hatun; Bala Hatun ve Malhun, Hatun’un içine kurt sokabilecek midir?

Frigg Bala Hatun’un elinde

Frigg, Bala Hatun’un eline geçmiştir. Frigg’in kaderi ne olacak?

Kuruluş Osman 116. Bölüm Tek Bölüm İzleme Ekranı

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

egil-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu