Yaşam

Küçük kızın ağlarken Nihat Hatipoğlu’na sorduğu soru yürekleri dağladı.

Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programlarında izleyicilerle buluşan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na ilginç sorular sorulmaya devam ediyor. Son olarak programda küçük bir kıza mikrofon verildi ve o an duygulu anlar yaşandı. Mikrofonu aldıktan sonra ağlamaya başlayan küçük kız, “Babam beni ve annemi terk etti. Buna çok üzüldüm. Şimdi oruçlu, orucu kabul olur mu?” bir soru yöneltti.

“BABAM BÜYÜK BİR HATA YAPTI”

Küçük kızın sorusu karşısında bir an duraksayan ve ne diyeceğini bilemeyen Hatipoğlu, “Baban yanlış yolda. Senin gibi sevimli bir kız annen gibi bir hanımdan neden ayrılsın? Tanrı onu bağışlasın, onunla hiç konuştun mu?” o cevapladı.

“BU SORUYU SORMANIZI İSTEMİYORUM”

Arkasından mikrofonu alan küçük kızın annesi, “Namaz kılacaktı, aslında bu soruyu sormasını istemedim ama çok üzgün. Sürekli insanlara baban seni terk edip etmediğini soruyordu. fazla.”

“İnşallah baban bu yayını izler”

prof. Nihat Hatipoğlu ise, “Kızlar babalarına düşkündür. İnşallah babası akıllanır ve Almila’nın gözyaşları diner inşallah. Almila senin durumunda olan çocuklar var onların anne babası yok.” , aklı başında bir annen var baban inşallah bu yayını izler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu