Haber

Brezilya’daki Dünya Kupası’na veda eden Neymar, takım arkadaşlarının yazışmalarını izinsiz paylaştı.

Brezilya Ulusal Grubu, Dünya Kupası çeyrek final varyetesinde Hırvatistan’a yenilmesinin ardından turnuvaya veda etti. Sambacılar kavganın ardından büyük üzüntü yaşarken, Neymar gözyaşlarına hakim olamadı. Yıldız futbolcu, takım arkadaşlarının kendi aralarındaki yazışmalarını ortaya çıkaran sürpriz bir paylaşım yaptı.

İZİNSİZ PAYLAŞILDI

Dünya Kupası’nda elenen Neymar, takım arkadaşlarıyla yaptığı sohbetleri Instagram hesabından paylaştı. Yıldız futbolcu, Thiago Silva, Marquinhos ve Rodrygo’dan gelen mesajları paylaşırken, bunu onların izni olmadan yaptığını belirtti.

“HER ŞEYİN İYİ GİTMESİNİ İSTİYORUM”

NTV Spor’da yer alan habere göre Neymar, Hırvatistan’a penaltı atışlarında başarısız olan iki Brezilyalıdan biri olan Marquinhos’a, “Bir penaltı senin hakkında düşündüklerimi değiştirmeyecek.” Marquinhos, “Her şeyin yolunda gitmesini gerçekten çok istiyordum. Ama güçlü olmalıyız, zaman vermeliyiz ve futbolun bizim için neler hazırladığını bilmeliyiz,” diye yanıtladı Marquinhos.

“BUNU DURDURAMIYORUM”

Thiago Silva’ya “Sana bu kupayı vermeyi gerçekten çok istiyordum” diyen Neymar, tecrübeli futbolcu için “Hayal ettiğimden çok daha kötü. Dayanamıyorum. Kaybettiğimize inanamıyorum. Yapabilirim” dedi. “inanamıyorum. Ağlamak istiyorum.” cevabını aldı. Neymar, kaçırdığı penaltı ve hatası için özür dileyen Rodrygo’nun moralini yükseltmeye çalıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu