Haber

Başkan Böcek Akseki’de muhtarları dinledi

ANTALYA (İGFA) – Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Akseki ilçesini ziyaret etti. Aksekili muhtarlarla birinci olarak kahvaltıda bir ortaya gelen Lider Böcek, akabinde belediye bürokratlarının da hazır bulunduğu toplantıda muhtarların sorun ve taleplerini dinledi. Lider Böcek, 51 mahallenin bulunduğu Akseki’ye yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili muhtarlarla görüş alış verişinde bulundu.

Akseki’ye Toplam 160 Milyonluk Yatırım

Göreve geldiklerinden itibaren Akseki’ye 82 milyon TL’lik alt yapı yatırımı yaptıklarını anlatan Lider Muhittin Böcek, “Görev süremizin sonuna kadar Akseki’ye yapacağımız 78 milyon TL’lik yatırım daha var. Toplamda Akseki’ye 160 milyon liralık alt yapı yatırımı yapmış olacağız. Akseki’nin nüfusu az diye, az yatırım yapmıyoruz. Kat kat yatırım yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden hizmet ediyoruz. Seçim öncesinde ne söylediysek tamamını yerine getiriyoruz. Her şeye karşın geçmiş devrinin borçlarını ödüyoruz. Borç edebiyatı yapmıyoruz, ayağımızı yorganımıza nazaran uzatıyoruz” diye konuştu.

Güzel Günler İçin Çalışıyoruz

Yerelden kalkınmaya büyük değer verdiklerini tabir eden Lider Muhittin Böcek, “Yerelden kalkınarak, kadınlarımızın yüzünün güldüğü, gençlerin hayata umutla bakacağı, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında daha aydınlık daha mutlu, özgürce yaşayacağımız güzel günler için çalışıyoruz. Birlik beraberlik içinde Antalya’nın tamamına hizmetlerimizi götürüyor. Azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Esnafı Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, toplantının akabinde ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafla sohbet eden Lider Muhittin Böcek, bol yararlar diledi. Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Akseki Kaymakamı Volkan Hülür’ü de makamında ziyaret ederek, ilçenin meseleleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Lider Böcek, Akseki CHP İlçe Başkanlığı ve GÜZEL Parti İlçe Başkanlığı’na da ziyarette bulunarak, partililerle bir ortaya geldi.

Kadın Muhtara Ziyaret

Gittiği her ilçede müspet ayrımcılık yaparak bir bayan muhtarı ziyaret geleneğini de sürdüren Lider Muhittin Böcek, Akseki Belenalan Mahalle Muhtarı Havva Arıcı’yı ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Akseki’de düğmeli konutları de inceleyen Lider Böcek, karşılaştığı Alman turist kümesiyle sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu