Yaşam

Arka Sokaklar final mi yaptı yoksa bitti mi? Arka Sokaklar kaç gün ara verdi, 45 gün? Arka Sokaklar yeni bölüm değil, neden başlamadı?

Arka Sokaklar Bugün Kanal D’nin yayın akışında yer almadı. Bundan sonra dizinin hayranları Art Sokaklar bitti mi, final mi yaptı, ortasını verdi mi? Art Sokaklar yeni bölümü ne zaman, neden başlamadı? Art Sokaklar yeni bölüm çekimleri yapılmadı mı? merak etti. Peki Sanat Sokaklar dizisi final mi yapıyor? Çekimin ortasını Art Sokaklar mı verdi? Neden Sanat Sokakları yok? Detaylar burada…

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizi normalde her cuma ekrandaydı. Ancak bugün 9 Aralık 2022 Cuma günü Kanal D yayın akışına dahil edilmedi. Dizinin 45 gün ara sağlık yaptığı söyleniyor.

KANAL D 9 ARALIK YAYIN

  • 17:00 – Hicran
  • 18:30 – Kanal D Ana Haber
  • 20:00 – Örümcek Adam 3
  • 22:45 – Örümcek Adam 3
  • 01:45 – O Kız

ARKA SOKAKLAR BİTTİ Mİ, SON MU?

Hayır, dizi ne bitti ne de final yaptı. Dizi sadece 45 gün sağlık verdi. Ortadan sonra yeni bölümlerin çekileceği düşünülüyor.

ARKA SOKAKLAR BANA ORTALAMA MI VERDİ? ORTALAMA KAÇ GÜN SÜRECEK?

45 günde çekilen Kanal D’nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar hakkında kanaldan resmi açıklama geldi. Dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu’nun sağlık sorunu olduğunu belirten Kanal D, “Arka Sokaklar, yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle bir süredir sağlığın ortasına giriyor” dedi.

Yapımcı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle çekimlerine ara verildiği belirtilen açıklamada, “Arka Sokaklar, yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle bir süredir sağlık kontrolünden geçiyor. Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, 17 sezondur ekranda olan efsane dizi Arka Sokaklar 638. bölümüyle 18 Kasım Cuma akşamı seyirciyle buluşacak, ardından bir süre sağlık molası verecek. Kanal D ailesi olarak Türker İnanoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu