Haber

AK Parti İl Başkanı İba, yeni atanan ilçe başkanlarıyla toplantı yaptı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, toplantıda yeni atanan ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, toplantıda hayata geçirilecek projeler ve partinin hedefleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İba, Edirne’deki sorunların çözülmesi ve vatandaşların beklentilerinin karşılanması için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Edirne halkının hak ettiği hizmeti alması ve daha konforlu bir yaşam sürmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten İba, şöyle konuştu:

“Şehrimizi güzelleştirmek, vatandaşlarımızın konforlu bir yaşam sürmesi, turistleri hayran bırakacak manzaralara sahip olması için projeler ortaya koymaya çalıştık. Köylerde, mahallelerde, kahvehanelerde, çarşılarda hem esnafımızla hem de vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Piyasaları ve piyasaları dinliyor, taleplerini dinliyoruz. Onlardan aldığımız taleplerle gerekli toplantıları yapıyoruz.” “Biz de istişarelerde bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Edirne ile ilgili hiçbir talebimizi geri çevirmiyor. Konuların takipçisi olarak vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya çalışıyoruz.”

kadinhani-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu