Haber

AK Parti heyeti Ramazan Bayramı nedeniyle CHP’yi ziyaret etti

AK Parti heyeti, Ramazan Bayramı münasebetiyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezini ziyaret etti.

AK Parti heyeti, Ramazan Bayramı münasebetiyle CHP’yi ziyaret etti.

Başkanlığını AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler’in yaptığı AK Parti heyeti, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık başkanlığındaki heyeti ağırladı.

Ramazan Bayramı’nın hüzünlü geçtiğini ifade eden İşler, “2,5 ay önce yaşadığımız deprem felaketinde canımızı kaybettik. Şehirlerimiz yerle bir oldu. Ancak yaraların sarılması için milletin büyük çabası var. Devlet ve milletin birliği. Aslında bu musibet bizim ne kadar büyük bir millet olduğumuzu gösteriyor. Bu bir kez daha göstergesi oldu. Herkes seferber oldu” dedi.

Seçim çalışmalarının hızla devam ettiğini vurgulayan İşler, “İnşallah hep birlikte huzur içinde bu seçimi yapacağız. Milletimiz doğru kararı verecektir. Milletimizin kararını kabul ediyoruz. İnşallah seçimlerden de yolumuza devam ederiz.” Böylece.”

CHP’li Karabıyık, seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Umarım sizin de belirttiğiniz gibi milletimiz doğru kararı verir. Sorunlara çözüm odaklı yaklaştık. Herkese kolay gelsin. Herkesin geleceğinin teminatı olarak yola çıktık. kimseyi ötekileştirmeden çözümler üretmek.Yolumuz beraber ve neler yapacağımızı tablomuzu büyüterek ifade etmeye çalıştık.”

Karabıyık’ın sözleriyle İşler, “Biz kimseyi ötekileştirme taraftarı değiliz. Onun için milletimiz 21 yıldır yaptığımız işlerde bizi tercih etti. Yine bu dönemde milletimiz hadiseleri okuyor. Yaşananlar var. siyasi vaatler ve eylemler.Milletin kararı doğru karardır.” konuştu

AK Parti’nin ardından Demokratik Sol Parti (DSP) ve Vatan Partisi CHP’yi ziyaret etti. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu